Vytvořit stránky

Jak vytvořit web? Je to zcela jednoduché.

K vytvoření demoverze je třeba provést jednoduchou registraci (zadání e-mailu a vytvoření hesla). Následně je třeba se příhlasit na registrační e-mail a potvrzdit zda se skutečně jedná o Vaš e-mail.

Krok 1: Přihlašte se na svůj účet.

V sekci přihlášení vyplňte svůj registrační e-mail a zadejte vaše zvolené heslo.

Krok 2: Výběr šablony.

Vyberte si vhodný typ šablony které nejlépe vystihuje vizi Vaší webové stránky. Veškeré barvy, texty, obrázky a další prvky webu lze později změnit. Pokud již víte jaká šablona je ta správná, kliknete na talčítko Zvolit.

Krok 3: Ušetřete si práci a vyplňte údaje o stránce.

Zvolte název webové stránky, a další údaje které budete používat na webové stránce jak jsou kontktní informace. Tyto údaje se automaticky doplní do stránky na patřičné místa a již nemusíte ztácet čas její editaci. Není třeba ihned vyplnit veškteré informace, kdykoliv se k nim můžete vrátit prostřednictvím sekce Základní nastavení a změnit je.

Krok 4: Upravujte stránky dle své libosti.

Pujstě se do editace stránek, dle svých potřeb. Umožnujeme řadu zajimavých funkcí, díky kterým můžete upravovat svou stránku. Zajímá vás více o těchto možnostech? Podívejte se do průdce editací.
Kdilokiv si můžete zobrazit plnohodnotný náhled webové stránky, stačí kliknout na talčítko Zobrazit náhled webu. Svou dosavadní práci si nezapomente uložit, uložení provedete kliknutím na tlačítko Uložit změny.

Krok 5: Spuštění webu.

Již máte vše hotove, Gratulujeme. Nyní klikněte na talčítko objednat web. Vyplňte potřebné údaje, zvolte typ platby. Po kliknutí na tlačítko Objednat. Po přijetí Vaší platby ji zpracujeme co možná v nejkratším časovém termínu, po spuštění plnohodnotného webu Vás budeme informovat.

Vytvorte si pútavé webové stránky ešte dnes